Üyelerimiz

Kurucu Üyeler

Onur Mert (Dönem 2 Türkçe)

İrem Gürbüzer (Dönem 2 Türkçe)

Fatmanur Gedikli (Dönem 2 Türkçe)

Gülsüm Sueda Kayacan (Dönem 3 İngilizce)

Sinem Serenay Topsakal (Dönem 3 İngilizce)

Ömer Furkan Metin (Dönem 3 İngilizce)

Alp Eren Turhan (Dönem 3 Türkçe)

Ceren İlayda Kama (Dönem 3 Türkçe)

Ayşenur Tuğçe Öztürk (Dönem 4 İngilizce)

Ayşenur Kozlu (Dönem 4 İngilizce)

Oğuzhan Dikilitaş (Dönem 4 Türkçe)

Emre Berat Akçay (Dönem 5 İngilizce)

Betül Güleryüz (Dönem 6 Türkçe)

Meryem Betül Yeşil (Dönem 6 Türkçe)

 

İNGİLİZCE TIP EĞİTİMİ ÖĞRENCİ KURULU ÜYELERİ

Neva Satılmış (Dönem 1 İngilizce)

Kaan Hasbioğlu (Dönem 2 İngilizce)

Deniz Sıla Arıcı (Dönem 2 İngilizce)

Oğuzhan Ömeroğlu (Dönem 2 İngilizce)

Gülsüm Sueda Kayacan (Dönem 3 İngilizce)

Sinem Serenay Topsakal (Dönem 3 İngilizce)

Ömer Furkan Metin (Dönem 3 İngilizce)

Onat Can Arslan (Dönem 3 İngilizce)

Koray Kaptan (Dönem 3 İngilizce)

Ayşenur Tuğçe Öztürk (Dönem 4 İngilizce)

Ayşenur Kozlu (Dönem 4 İngilizce)

Dilara Oruç (Dönem 4 İngilizce)

Mustafa Yılmaz (Dönem 4 İngilizce)

Emre Berat Akçay (Dönem 5 İngilizce)

Şeyma Yüsra Soğanda(Dönem 5 İngilizce)

Yusuf Yılmaz (Dönem 5 İngilizce)

Muhammet Can Erdoğan (Dönem 5 İngilizce)

Şuayip Ceylan (Dönem 6 İngilizce)

 

TÜRKÇE TIP EĞİTİMİ ÖĞRENCİ KURULU ÜYELERİ

Utku Dinler (Dönem 1 Türkçe)

Çağrı Ayhan (Dönem 2 Türkçe)

Öznur Bala (Dönem 2 Türkçe)

Onur Mert (Dönem 2 Türkçe)

İrem Gürbüzer (Dönem 2 Türkçe)

Fatmanur Gedikli (Dönem 2 Türkçe)

Utku Timurçin (Dönem 2 Türkçe)

Alp Eren Turhan (Dönem 3 Türkçe)

Ceren İlayda Kama (Dönem 3 Türkçe)

Burcu Gözükara (Dönem 4 Türkçe)

Oğuzhan Dikilitaş (Dönem 4 Türkçe)

Furkan Alp Eren (Dönem 4 Türkçe)

Kübra Sevim (Dönem 5 Türkçe)

Senanur Altuncu (Dönem 5 Türkçe)

Hüseyin Taze (Dönem 6 Türkçe)

Betül Güleryüz (Dönem 6 Türkçe)

Meryem Betül Yeşil (Dönem 6 Türkçe)

 

TEMSİLCİ ÜYELERİMİZ

Neva Satılmış (Dönem 1 İngilizce)

Utku Dinler (Dönem 1 Türkçe)

Kaan Hasbioğlu (Dönem 2 İngilizce)

Deniz Sıla Arıcı (Dönem 2 İngilizce)

Çağrı Ayhan (Dönem 2 Türkçe)

Öznur Bala (Dönem 2 Türkçe)

Onur Mert (Dönem 2 Türkçe)

Gülsüm Sueda Kayacan (Dönem 3 İngilizce)

Ömer Furkan Metin (Dönem 3 İngilizce)

Alp Eren Turhan (Dönem 3 Türkçe)

Ceren İlayda Kama (Dönem 3 Türkçe)

Dilara Oruç (Dönem 4 İngilizce)

Mustafa Yılmaz (Dönem 4 İngilizce)

Ayşenur Kozlu (Dönem 4 İngilizce)

Burcu Gözükara (Dönem 4 Türkçe)

Oğuzhan Dikilitaş (Dönem 4 Türkçe)

Furkan Alp Eren (Dönem 4 Türkçe-Tıp Fakültesi Öğrenci Temsilcisi)

Şeyma Yüsra Soğanda(Dönem 5 İngilizce)

Yusuf Yılmaz (Dönem 5 İngilizce)

Muhammet Can Erdoğan (Dönem 5 İngilizce)

Kübra Sevim (Dönem 5 Türkçe)

Senanur Altuncu (Dönem 5 Türkçe)

Hüseyin Taze (Dönem 6 Türkçe)

 

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıp Eğitimi Öğrenci Kurulu Yönergesi