Sevgili Öğrencilerimiz,

* 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi 3. Yıl Türkçe ve İngilizce Programları için 5. Kurul-“Endokrin, Üreme ve Genitoüriner Sistemleri Ders Kurulu-Endocrine, Reproductive and Genitourınary Systems Course” Çevrimiçi (Online) Sınavı 19 Mart 2021 saat: 10.00’da yapılacak olup sınav GUZEM tarafından kullanılan Zoom Platformu üzerinden çevrimiçi kamera açık olarak uygulanacaktır.

** Sınavdan önce, Fakülte Kurulu'nun 16.02.2021 tarih ve 2021/5 sayılı kararı ile "Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Küresel Salgın Nedeniyle Bahar Dönemi Eğitim Süreci Türkçe ve İngilizce Lisans Programı Sınav Usul ve Esasları"ve sizlere ilgili bağlantılar ile birlikte GUZEM üzerinden gönderilmiş olan Öğrenci Sınav Bilgilendirme Metni'ni mutlaka okuyunuz. 

*** Sınav ile ilgili Öğrenci Sınav Bilgilendirme Metni ve bağlantılar (linkler)-sınava giriş için Zoom giriş linki ve cevapların transfer sürecinde gönderileceği forms.office.com bağlantı linki-, sadece Gazi Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi (GUZEM) Öğrenme Yönetim Sisteminde “Duyurular” üzerinden paylaşılacaktır.

Eğer size ilgili bağlantı linkleri 18.03.2021 saat 16.00’a kadar GUZEM üzerinden ulaşmamış ise, sınıf koordinatörleriniz ile bağlantı kurunuz ve ogrtip@gazi.edu.tr adresine ad, soyad, öğrenci numarası, sınav adı belirterek e-posta atınız. Size tekrar oturum bağlantısı gönderilecektir.

Sınavdan bir gün önce mutlaka cihazlarınızda Zoom güncel versiyonunun, “gazi.edu.tr” uzantılı mail ile oluşturduğunuz Microsoft Teams uygulamasının yüklü ve açılabilir olduğunu, GUZEM-Perculus (https://lms.gazi.edu.tr/Account/LoginBefore)’a sorunsuz girebildiğinizi kontrol ediniz.

**** Sınav öncesi, sınav gözetmenleri tarafından kimlik kontrolü (öğrenci kimlik belgesi, henüz temin etmeyenler için TC kimlik kartı, pasaport) yapılacağından en geç sınav saatinden 1 saat önce Zoom giriş linki üzerinden bekleme odasına girmiş olmanız gerekmektedir.

Sınavlar süresince başarılar dileriz.